nesignováno - Krajina s větrným mlýnem

Olej na kartonu, 40x53 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
12346. Krajina s větrným mlýnem
Dražba ukončena:20.09.2017 20:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč