nesignováno

52218. Kubistické oči

popis: Lept, 24x14 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Původní pasparta, nově rámováno, sklo s UV filtrem.

zbývá: 18 dnů, 17 hodin

konec dražby: 11.11.2020 19:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč