nesignováno - Kubistické zátiší

Olej na kartonu, 16x20 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
34181. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:27.06.2019 22:38:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 400 Kč