nesignováno - La pieté Filiale

Mědirytina, 40x43 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
301855. La pieté Filiale
Dražba ukončena:02.11.2019 20:04:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč