nesignováno

51718. Ležící akt s kloboukem

popis: Olej na desce, 27x41 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:39:57

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč