nesignováno - Ležící akt s kloboukem

Olej na desce, 27x41 cm. Nesignováno. Nerámováno.

nesignováno
51718. Ležící akt s kloboukem
Dražba ukončena:28.10.2020 21:39:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč