nesignováno - Loděnice

Olej na kartonu, 35x55 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu neautorský přípis J. Král.

nesignováno
27450. Loděnice
Dražba ukončena:31.01.2019 21:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč