nesignováno - Lovecký pokoj

Akvarel, 25x36 cm. Nesignováno. Rám, pasparta.

Stav: Rám poškozen.

nesignováno
307383. Lovecký pokoj
Dražba ukončena:22.01.2021 20:04:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč