nesignováno - Matka s dítětem

Olej na plechu, 34x26 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Restaurováno. Přiloženo povolení NPÚ.

nesignováno
27354. Matka s dítětem
Dražba ukončena:31.01.2019 20:09:57
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč