nesignováno

56037. Měsíc nad krajinou

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 18x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:40:48

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 500 Kč