nesignováno - Město na řece

Olej na plátně, 55x82 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
38095. Město na řece
Dražba ukončena:28.11.2019 19:08:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:16 000 Kč