nesignováno

307340. Městské zákoutí

popis: Olej na kartonu, 50x34 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

dražba ukončena: 17.01.2021 20:10:21

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 17.01.2021 20:05:21 7419