nesignováno

56016. Milenci

popis: Olej na plátně, 80x99 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 24.02.2021 19:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 700 Kč