nesignováno

53220. Milenci na kole

popis: Bronz, celková výška 22 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.12.2020 20:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč