nesignováno - Milenci v objetí

Tisk, 24x20 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
42984. Milenci v objetí
Dražba ukončena:15.04.2020 21:14:22
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč