nesignováno

12220. Mládí a stáří

popis: Kombinovaná technika, 47x32 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč