nesignováno

12220. Mládí a stáří

popis: Kombinovaná technika, 47x32 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (1. 7. 2017 6:33:33) 1277