nesignováno - Mládí a stáří

Kombinovaná technika, 47x32 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

nesignováno
12220. Mládí a stáří
Dražba ukončena:20.09.2017 18:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč