nesignováno - Mlhovina

Kombinovaná technika, 50x35 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu neautorský přípis, údajně Josef Šíma.

nesignováno
38094. Mlhovina
Dražba ukončena:28.11.2019 19:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč