nesignováno - Mušketýři

Olej na překližce, 50x60 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
12321. Mušketýři
Dražba ukončena:20.09.2017 19:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč