nesignováno

51717. Muž s plnovousem

popis: Olej na plátně, 50x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.10.2020 21:25:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč