nesignováno - Muž v modré

Olej na papíře, 40x27 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
29468. Muž v modré
Dražba ukončena:27.03.2019 18:34:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 05.03.2019 11:42:02 4570