nesignováno - Na kolonádě

Kombinovaná technika, kvaš, 18x21 cm. Nesignováno. Zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
18968. Na kolonádě
Dražba ukončena:16.05.2018 18:46:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:1 000 Kč