nesignováno

18996. Napoleon

popis: Světlotisk, 31x24 cm. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Poškozeno.

dražba ukončena: 16.05.2018 19:14:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 27.04.2018 18:06:47 852