nesignováno - Objetí

Olej na kartonu, 99x79 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

nesignováno
21352. Objetí
Dražba ukončena:27.06.2018 22:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (04.06.2018 11:24:32) 1345