nesignováno

21352. Objetí

popis: Olej na kartonu, 99x79 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 27.06.2018 22:41:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (04.06.2018 11:24:32) 1345