nesignováno - Odpočinek v lese

Akvarel, 23x15 cm. Nesignováno. Pasparta.

Pozn.: Vzadu přípis Loukota.

nesignováno
36616. Odpočinek v lese
Dražba ukončena:30.10.2019 21:59:09
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč