nesignováno - Our north country jockeys

Litografie, 50x91 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
11953. Our north country jockeys
Dražba ukončena:29.06.2017 19:52:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč