nesignováno - Ovce a kozy

Kresba nalepeno na kartonu, 22x28 cm. Nesignováno. Datováno vpravo dole 1853. Vlevo dole razítko: Z pozůstalosti prof. F.B. Zvěřiny a ze sbírky L. Ehrlicha.

nesignováno
19410. Ovce a kozy
Dražba ukončena:17.05.2018 22:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.05.2018 21:59:13 882
500 Kč 17.05.2018 21:53:32 3604