nesignováno - Parníky

Olej na plátně. 26x42cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

nesignováno
40907. Parníky
Dražba ukončena:26.02.2020 21:36:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč