nesignováno - Pátek třináctého

Litografie, reklamní grafika, 21x29 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mírně poškozen.

nesignováno
46912. Pátek třináctého
Dražba ukončena:15.07.2020 19:50:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč