nesignováno - Pevnost na skaliskách

Olej na kartonu,

Domalovaný tisk, 28x34 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozena.

nesignováno
48723. Pevnost na skaliskách
Dražba ukončena:27.08.2020 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč