nesignováno

48723. Pevnost na skaliskách

popis: Domalovaný tisk, 28x34 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 27.08.2020 21:18:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč