nesignováno

56517. Pivní král - Pilsner

popis: Kombinovaná technika, 19. století, 40 x 28 cm, nesignováno, rámováno v umělecké paspartě se zlacenou vložkou pod sklem ve vkusném uměleckém ornamentálně jemně plošně zdobeném galerijním rámu.
Vysoce kvalitní práce rakouského malíře z poloviny 19. století původně pochází z vysoce kvalitní sbírky českých krajanů žijících ve Vídni.
Razance nasazení barevné škály a zachycená rozhodná dynamičnost doplněná jinotajným ornamentálním dekorem pod trůnem krále, zanechává malířovo poselství dalším generacím a stále čeká na vyluštění principu ornamentu, jež určitě nebyl náhodně zvolen.
Dílo bylo několikráte vystavováno a vždy se setkalo s velkým zájmem sběratelů.
Po určení autorství naroste významně hodnota tohoto zajímavého a vysoce kvalitního a uměleckého díla! Dílo vhodné do reprezentativních prostor pivovarů či stylových interiérů pivnic.

zbývá: 6 dnů, 2 hodin

konec dražby: 04.03.2021 19:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč