nesignováno - Plachetnice na moři

Olej na plátně, 50x45 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

nesignováno
301846. Plachetnice na moři
Dražba ukončena:01.11.2019 20:21:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 01.11.2019 20:16:08 5423
800 Kč 27.10.2019 8:54:11 4656