Nesignováno - Plovoucí kachny - VELKÝ FORMÁT

Olej na sololitu, 79x108 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nesignováno
307272. Plovoucí kachny - VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:09.01.2021 20:20:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč