nesignováno - Po koupeli

Keramika, výška 35 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
301431. Po koupeli
Dražba ukončena:13.10.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 13.10.2019 7:32:29 2655
500 Kč 04.10.2019 16:02:37 238