nesignováno - Podzim na Vysočině

Olej na plátně, 55x80 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Přípis na rámu Emler.

nesignováno
301303. Podzim na Vysočině
Dražba ukončena:08.10.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 08.10.2019 20:00:30 4924
800 Kč 08.10.2019 7:35:55 1016