nesignováno

301087. Podzimní krajina

popis: Olej na plátně, 60x89 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 29.09.2019 20:13:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 29.09.2019 18:04:29 5215