nesignováno - Pohled do krajiny s viaduktem

Olej na překližce, 60x80 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

nesignováno
13612. Pohled do krajiny s viaduktem
Dražba ukončena:25.10.2017 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč