Nesignováno

305741. Pohled na město

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

dražba ukončena: 04.08.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo