nesignováno - Portrét muže v baretu

Olej na plátně, 64x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Nažehleno na druhotné plátno.

nesignováno
25247. Portrét muže v baretu
Dražba ukončena:29.11.2018 19:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč