Nesignováno - Posezení u stolu

Olej na kartonu, 35x25 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

vydraženo top
Nesignováno
78573. Posezení u stolu
Dražba ukončena:29.05.2022 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč