Kombinovaná technika na malířské lepence, 40 x 50 cm, nesignováno, rámováno v paspartě pod sklem v uměleckém vídeňském bohatě zdobeném galerijním rámu, dekorovaném patinovaným stříbrem. Židovští sběratelé ve snaze ochránit své sbírky umění často nechávali odstranit signatury na obrazech, což může být i případ tohoto velmi kvalitního díla. Obdobné práce byly často signovány tužkou, takže nebylo problém signum odstranit.
Přesto z vysoce kvalitního provedení lze vytušit rakouskou uměleckou školu 20. století. Jednoznačně galerijní dílo, po určení autorství nepochybně naroste hodnota tohoto díla!
Neopakovatelná sběratelská příležitost pro skutečné znalce umění a znalce rakouské malby 1. třetiny 20. století.