nesignováno - Románský klášter

Kombinovaná technika, 22x33 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

nesignováno
22156. Románský klášter
Dražba ukončena:20.09.2018 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč