Olej na plátně, 50 x 78 cm, nesignováno, barevná kompozice v potlačených tlumených barvách s příklonem k tvorbě Romana Havelky, Coubina, Zamazala a dalších
Jednoznačně vysoce kvalitní sběratelské galerijní dílo některého z výborných moravských krajinářů 1. třetiny 20. století v reprezentativním formátu a luxusní adjustací s dobovou patinací. Skvělá nabídka díla, která byla původně součástí vynikající umělecké sbírky českých krajanů žijících ve Vídni.