nesignováno

306532. Sedící žena

popis: Akvarel, 41x31 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 05.11.2020 20:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 03.11.2020 22:16:15 3845