nesignováno - Sklářská dílna

Akvarel, 35x52 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

nesignováno
25017. Sklářská dílna
Dražba ukončena:28.11.2018 21:16:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč