nesignováno - Souboj

Olej na kartonu. 24x19 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Bronz, výška 35 cm. Nesignováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

nesignováno
38804. Souboj
Dražba ukončena:12.12.2019 19:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč