nesignováno

42885. Soubor 12 prací

popis: Kombinovaná technika - kresby na kartonech, od 52x37 do 37x18 cm. Na jednom listě je razítko AB. 9x pasparta, 3x volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno. Některé listy poškozeny vlhkostí.

zbývá: 15 dnů, 18 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:31:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen