nesignováno - Soubor 12 prací

Kombinovaná technika - kresby na kartonech, od 52x37 do 37x18 cm. Na jednom listě je razítko AB. 9x pasparta, 3x volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno. Některé listy poškozeny vlhkostí.

nesignováno
42885. Soubor 12 prací
Dražba ukončena:15.04.2020 19:31:02
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč