nesignováno - Soubor 27-mi ilustrací k dobrodružné knize pro chlapce, 30.-40. léta 20. stol.

Pero, akvarel na čtvrtkách, od 17x14 po 13x34 cm. Nesignováno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozené.

nesignováno
19431. Soubor 27-mi ilustrací k dobrodružné knize pro chlapce, 30.-40. léta 20. stol.
Dražba ukončena:17.05.2018 22:39:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:14 000 Kč