nesignováno - Soubor 4 asiatik

3x dřevoryt, 1x malba na látce. Malba na látce: 32x47 cm, rám, sklo. Dřevoryty: 25x17 a 12x16, Rámy, pasparty, sko a 20x14 cm, volný list.

Pozn.: Rámy poškozeny.

nesignováno
22177. Soubor 4 asiatik
Dražba ukončena:20.09.2018 21:52:12
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč