nesignováno - Soubor 5-ti kreseb k dobrodružné knize z Orientu

Kombinované techniky, od 10x25 po 27x12 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: Rámy poškozeny.

nesignováno
24256. Soubor 5-ti kreseb k dobrodružné knize z Orientu
Dražba ukončena:14.11.2018 19:20:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč limit (26.10.2018 11:44:21) 4285