nesignováno

24256. Soubor 5-ti kreseb k dobrodružné knize z Orientu

popis: Kombinované techniky, od 10x25 po 27x12 cm. Nesignovány. Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: Rámy poškozeny.

dražba ukončena: 14.11.2018 19:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (26.10.2018 11:44:21) 4285