nesignováno - Soubor 7 tabulí motýlů

Různé techniky, cca 19x11 a 22x18 cm. Pasparty, sklo.

Pozn.: Pasparty a papír poškozeny.

nesignováno
22170. Soubor 7 tabulí motýlů
Dražba ukončena:20.09.2018 21:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč