nesignováno - Stařenka

Keramika, výška: 36 cm.

Pozn.: Poškozeno.

nesignováno
11748. Stařenka
Dražba ukončena:28.06.2017 20:39:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč